antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire  

OUR TEAM

 

FİRMA SAHİBİ

 

 

ALİ BARIŞ YILDIRIM

Antalya Emlak Piyasasının öncü isimlerinden olan A. Barış YILDIRIM 1988 yılında “Barış Emlak Bilgi Bankası” ismiyle Antalya Emlak Piyasasına girdi. 2005 yılından bugüne de “Barış Emlak Müşavirliği” adı ile kurumsal gayrimenkul aracılık faaliyetlerini 26 yıldır sürdürdü.

1991 yılında Antalya’da bilgisayarı ve özel yapttırdığı emlak yazılımını emlak piyasasında kullanarak bir ilke imza attı.

Emlak pazarlama alanında hiçbir koşulda ilkelerinden ve mesleki etikten taviz vermeyen A. Barış YILDIRIM, sektörde mesleki işbirliğine, bilişim teknolojisine ve mesleki eğitime her fırsatta vurgu yapmaktadır.

Başarısını “ilkeli duruşuna”, “güven” temellinde yürüttüğü müşteri ilişkilerine ve “müşteri memnuniyeti” ne bağlamaktadır.

Emlak alanında belgeli çalışmak konusundaki kararlılığını 1991 yılından beri sürdüren A. Barış YILDIRIM ve aynı sektörü paylaştığı meslektaşlarının bir çoğuna da bu konuda örnek oldu.

1999-2005 yılları arasında Antalya Sanayi ve Ticaret Odası Emlak Meslek Komite Başkanlığını da yürüttü. ATSO’nun açtığı ilk sertifika kurslarında “Emlakçılık ve Emlak Bilgileri” dersini de veren A. Barış YILDIRIM Antalya emlak piyasasında “Barış Hoca” olarak da tanınmaktadır.

GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

   
 

 CİHANGİR AYDOĞAN

 

GATA emeklisi olan Cihangir AYDOĞAN 2012 yılından bugüne Barış Emlak Müşavirliği müşterilerinin gayrimenkul talepleriyle ilgili başarılı çözümler sunmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir.

 


 

 YUSUF KARAHAN

 

Ankara’da ve Antalya’da Profesyonel Bina Yöneticiliği tecrübesiyle Barış Emlak Müşavirliği çatısı altında faaliyet göstermektedir.

 


  

 İBRAHİM ÖZHAN

 

İnşaat teknikeri olan İbrahim Özhan, Yapı Denetim sektörü deneyiminin ardından Barış Emlak Müşavirliği çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

 


  

 KEMAL SARIKAYA

 

Deneyimli Gayrimenkul Danışmanı Kemal SARIKAYA , 14 yıllık tecrübesiyle “Barış Emlak Müşavirliği” müşterilerine başarılı çözümler sunmaktadır.

 

SİSTEM SORUMLUMUZ

   

 GÖNÜL GÜNDOĞDU

 

Ofisimizin güler yüzü olan Gönül GÜNDOĞDU, sistem yönetimi ve müşteri ilişkilerindeki başarılarıyla Barış Emlak Müşavirliği çatısı altında yer almaktadır.

antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya havaalanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya flughafen transfer Hatay araç kiralama