antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire  

KİRA TAKİBİ

Kiracınız bu ay da mı kiranızı yatırmadı?

Kiracılarınızla uğraşmaktan yoruldunuz mu?

Kiracılarınızla kira artışları konusunda sorun mu yaşıyorsunuz?

Barış Emlak Müşavirliği 26 yıla dayanan tecrübeleriyle yanınızdadır. Barış Emlak Müşavirliği mülk sahiplerinin talebi durumunda kendisinin kiraya verdiği kiralık mülklerin kira takibini ücret karşılığında yapmaktadır. Kira takibi hizmetleri kiralayanın talebi kapsamında belirlenecek olup; kiralama, kira takibi, kira tahsilatı, emlak vergilerinin takibi, kira geliri beyannamelerinin verilmesi, gerektiğinde hukuki süreçlerin takibi vb. gibi konuları içermektedir.

Yurt dışında ya da şehir dışında mı yaşıyorsunuz?

Barış Emlak Müşavirliği Kira Takip Hizmetlerini iki ana kitleye vermektedir. Birincisi Yurt dışında veya şehir dışında yaşayıp ta Antalya’da gayrimenkulü olan mülk sahipleridir. Mesafeler nedeniyle gayrimenkulleriyle ilgilenememekte, bu ilgisizlik nedeniyleyse mülklerinden yeterli verimi alamamaktadırlar.

İkincisi ise Antalya’da ikamet edip de kiracısıyla arasına sorunlar yaşayan ve kiracısıyla arasına mesafe korumak isteyen müşterilerdir. Kiralama ilişkisi kira kontratı süresince devam eden süreklilik arz eden bir ilişkidir. İyi bir kiracı ev sahibi ilişkisi kurmak oldukça zor bir iştir. Her iki tarafında zaman zaman karşı tarafın iyi niyetini veya tecrübesizliğini suistimal ettiği sıklıkla görülmektedir. Bu nedenle olaylara ve sorunlara objektif yaklaşacak tarafların haklarını karşılıklı olarak koruyacak bir aracıya ihtiyaç duymaktadırlar.

Barış Emlak Müşavirliği profesyonel kira takibi anlayışıyla hem kiracılarıyla sorunlar yaşayanlara hem de uzak yerlerde oturan mülk sahiplerine hizmet verilmektedir.

Unutmayın gözden ve ilgiden uzak gayrimenkul gelirden de uzak olur!

Barış Emlak Müşavirliği’yle Tanışın Gayrimenkullerinizle Barışın!

antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya havaalanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya flughafen transfer Hatay araç kiralama