antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire antalya emlak, antalya gayrimenkul, emlak antalya, antalya satılık daire , antalya satılık konut, antalya kiralık daire  

GARANTİLİ KİRALAMA SİSTEMİ

BARIŞ EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ kendi geliştirdiği “GARANTİLİ KİRALAMA SİSTEMİ” ile müşterilerine huzurlu yaşamın kapılarını aralamaktadır.

Evin mi var? Derdin mi var? Sözü artık tarihe karıştı.

BARIŞ EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ ile tanışanlar GARANTİLİ KİRALAMA SİSTEMİ’yle dertlerinden kurtuldular. Gayrimenkulleriyle barıştılar!...

BARIŞ EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ Antalya’da kiralama konusundaki uzmanlığı ile tanınmaktadır. Bu uzmanlığın temeli 26 yıla dayanan mesleki tecrübeden ileri gelmektedir.

Kiralama işi emlak sektöründe ikinci plana atılan, daha az önemsenen bir alan konumundadır. Ancak kiralama emlak piyasasında en çok bilgi ve deneyim isteyen alandır. Emlak satış süreci tapu devriyle sona ererken kiralama süreci ise kira kontratı ile başlayan ve tahliyeye kadar uzanan süre boyunca sürdürülecek süreklilik arz eden bir ev sahibi kiracı ilişkisi gerektirmektedir. İyi bir kiracı ev sahibi ilişkisi kurmak oldukça zor bir iştir. Her iki tarafında zaman zaman karşı tarafın iyi niyetini veya tecrübesizliğini suistimal ettiği sıklıkla görülmektedir. Bu nedenle olaylara ve sorunlara objektif yaklaşacak tarafların haklarını karşılıklı olarak koruyacak bir aracıya ihtiyaç duymaktadırlar.

Barış Emlak Müşavirliği geliştirdiği GARANTİLİ KİRALAMA SİSTEMİ ile 2005 yılından bugüne hizmet vermektedir. Garantili Kiralama Sistemindeki esas gayrimenkulünüzün kiralanması konusunda tam yetkilinin Barış Emlak Müşavirliği’nde olmasıdır. Garantili Kiralama Sistemine katılım Garantili Kiralama Sözleşmesinin imzasıyla ve Barış Emlak Müşavirliğine noterden vekâlet verilmesiyle başlar. Bu tarihten itibaren gayrimenkulünüzün tüm sorunlarıyla ve kiracılarınızla ilişkileri Barış Emlak Müşavirliği sizin adınıza yürütür. (Ekspertiz, Kiralama, Kira takibi, Kira Tahsilatı, Emlak Vergilerinin takibi, Kira geliri beyannamelerinin takibi, Apt. aidatlarının ödenip ödenmediği, elektrik su borçlarının olup olmadığı vb. Garantili Kiralama Sözleşmesi’nde yer alan hizmetler.)

Barış Emlak Müşavirliği sadece kendisinin Garantili Kiralama Sözleşmesiyle yetkili olduğu gayrimenkulleri Garantili Kiralama Sistemi içine dâhil eder ve bunun karşılığında “Garantili Kiralama Takip Ücreti” alır.     

Barış Emlak Müşavirliği Garantili Kiralama Sözleşmesiyle ve noter vekaletnamesiyle aldığı yetki doğrultusunda önce gayrimenkulün kira değerini piyasa analizi yaparak tespit eder ve tespit ettiği kira bedeli ve gerekli teminat koşullarıyla emlak piyasasına arz olarak sunar. Gayrimenkullere gelen talepler incelenerek, kiralama koşullarını kabul eden ve gerekli teminatları verebilecek adaylar hakkında refaransları doğrultusunda araştırma yapılıp en uygun olduğu düşünülen kiracı adayına Barış Emlak Müşavirliği tarafından kiraya verilir.

Otomatik ödemeye bağlanmış kiralarınızı tıkır tıkır alıp hayatın keyfini yaşayın...

Kira kontratının imzalanmasını takiben Barış Emlak Müşavirliği gayrimenkulün kiralarını otomatik ödemeye bağlayarak düzenli talimatla mülk sahibinin hesabına her ayın aynı günü yatırır. Kiracı gayrimenkule girdikten sonra kiracının kirasını ödeyip ödemediği veya geciktirerek ödediği durumlardan mülk sahibi hiçbir şekilde etkilenmez. Mülk sahibi otomatik ödemeye bağlanmış kiralarını alarak yaşamına huzurla devam etmektedir. Barış Emlak Müşavirliği Garantili Kiralama Sözleşmesi Hükümleri çerçevesinde yetkili olduğu gayrimenkulün kirasını mülk sahibine garanti eder.

Barış Emlak Müşavirliği ile Tanışın Gayrimenkullerinizle Barışın!...

antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya havaalanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya transfer antalya airport transfer antalya havalimanı transfer antalya flughafen transfer Hatay araç kiralama